"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

J. Korczak
Właśnie taki cel postanowiliśmy sobie w "Akademii Uśmiechu". Ważny jest dla nas uśmiech Każdego Dziecka. Od początku naszej działalności za priorytet uważaliśmy, by nasze Przedszkole było miejscem przyjaznym dzieciom, w którym mogłyby się prawidłowo rozwijać.
Naszym podopiecznym gwarantujemy poczucie bezpieczeństwa i ciepło, których tak bardzo potrzebuje dziecko wkraczające na ścieżkę edukacyjną. Jednocześnie pamiętamy, że Każdy Podopieczny posiada indywidualne tempo rozwoju i powinien zgodnie z nim poznawać świat. Dlatego w swoich programowych założeniach kładziemy nacisk na podejście indywidualne do Każdego Dziecka. U nas żadna Pociecha nie będzie czuć się anonimowo. Istotne dla nas jest to, by dzieci czuły swoją wyjątkowość. "Akademia Uśmiechu" to miejsce, w którym dziecko w poszanowaniu własnej wartości będzie harmonijnie się rozwijać, zdobywając nowe doświadczenia i wiedzę w sposób bezstresowy.
Życzliwa i profesjonalna kadra, potencjalne warunki przestrzenne, wysoki standard opieki i indywidualne podejście do Każdego Przedszkolaka to cechy, które z pewnością nas wyróżniają. Tutaj Państwa Dziecko otrzyma troskliwą opiekę, nowoczesny program edukacyjny, dobrą zabawę i odpowiednie przygotowanie do podjęcia nauki w szkole.

najlepszy start dla Twojego dziecka

Najlepszy start dla Twojego dziecka

Zajmiemy się Twoim dzieckiem najlepiej jak potrafimy
więcej
Doskonałe warunki w Akademii Uśmiechu

Doskonałe warunki

Gwarantujemy poczucie bezpieczeństwa i ciepło, których tak bardzo potrzebuje dziecko...
więcej
Najtaniej w Akademii Uśmiechu, w Bełchatowie i Pabianicach

Najtaniej w mieście

Zapewniamy najniższe ceny w ramach czesnego oraz opłat za wyżywienie...
więcej

Zajmiemy się Twoim dzieckiem najlepiej jak potrafimy

Przedszkole Niepubliczne "Akademia Uśmiechu 2" z siedzibą w Pabianicach, ul Dolna 46 funkcjonuje od 1 września 2015 roku. Nasze przedszkole wpisane jest do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Urząd Miejski w Pabianicach pod numerem EKS-I.4430.2.2015.
Budynek przedszkola posiada 5 nowoczesnych i przestronnych sal dydaktycznych, wyposażonych w ergonomiczny sprzęt dostosowany do wieku dzieci, posiadający stosowne atesty i certyfikaty. Zabawki spełniają wymogi bezpieczeństwa i posiadają oznakowanie CE.
Naszym podopiecznym zapewniamy opiekę przez cały rok, od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-17:00. Czas pracy poszczególnych grup wiekowych jest dostosowany do potrzeb określonych przez rodziców. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, również te korzystające z pampersów.
Jeśli chcą Państwo być informowani na bieżąco, co dzieje się w naszym przedszkolu, zapraszamy do śledzenia nas na portalu społecznościowym Facebook.
Przedszkole zapewnia: zajęcia logopedyczne, język angielski (w zależności od grupy wiekowej- od 2 do 5 razy w tygodniu), gimnastykę, zajęcia taneczne.

akademia uśmiechu

Niepubliczny Żłobek "Akademia Uśmiechu" z siedzibą w Pabianicach przy ul. Dolnej 46 funkcjonuje od 1 września 2016 roku.
Dużą wagę przywiązaliśmy do zaadoptowania istniejącego budynku na potrzeby naszej placówki. Przeszliśmy pozytywnie wszystkie kontrole sanepidu, straży pożarnej oraz nadzoru budowlanego.
Dla naszych dzieci przygotowaliśmy 5 sal dydaktycznych żłobkowo-przedszkolnych, wyposażonych w atestowane meble, zabawki i pomoce dydaktyczne. W każdym pomieszczeniu dostępna jest przystosowana dla naszym maluchów łazienka.
Zajęcia prowadzone przez naszych nauczycieli dostosowane są do możliwości rozwojowych naszych dzieci. Od samego początku bardzo dużą wagę przywiązujemy do prawidłowego i zdrowego żywienia. Naszym maluchom zapewniamy 3 smaczne posiłki dziennie (śniadanie, obiad i podwieczorek) przygotowane przez firmę cateringową zgodnie z zaleceniami dietetyka.
Naszym podopiecznym zapewniamy opiekę przez cały rok, od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-17:00. Przyjmujemy dzieci w wieku od 5 miesięcy do 2,5 lat.

Jeśli chcą Państwo być informowani na bieżąco, co dzieje się w naszych placówkach, zapraszamy do śledzenia nas na portalu społecznościowym Facebook.

Opłaty:

Przedszkole:
 • Czesne - 490 zł
 • Stawka żywieniowa dzienna - 14,50 zł
Żłobek:
 • Czesne - 1020 zł do ukończenia 2 lat
 • Czesne - 750 zł powyżej 2 do 2,5 roku
 • Stawka żywieniowa dzienna - 14,50 zł

Sposób naliczania opłat:

Czesne (opłata stała) + ilość dni roboczych miesiąca x 14,50 zł - dni nieobecne (zgłoszone) z poprzedniego miesiąca x 14,50 zł.

Czesne i wyżywienie naliczane jest z góry z terminem płatności do 10 dnia każdego miesiąca.

Zapisy do naszych placówek

Do naszych placówek zapraszamy do:

 • Przedszkola dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.
 • Żłobka dzieci w wieku od 5 miesięcy do 2,5 lat.

Zasady rekrutacji znajdują się w statucie przedszkola. Statut dostępny jest w biurze placówki.

Rekrutacja na nowy rok szkolny trwa cały rok, do wyczerpania miejsc.

W trakcie roku szkolnego przyjmujemy nowe dzieci w miarę posiadania przez nas wolnych miejsc.

Aby zapisać dziecko do przedszkola należy wypełnić załączoną kartę zgłoszenia lub skorzystać z formularza on-line:


klauzula informacyjna
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego RPO WŁ 2014-2020 realizowany jest w naszych placówkach

Projekt unijny:

Placówka Nazwa projektu Liczba miejsc Okres realizacji
Pabianice, ul. Dolna 46 Nowy start 15 1.09.2016-30.06.2017
Harmonogram wsparcia

Cel i planowane efekty

Pabianice:

Głównym celem projektu jest ułatwienie powrotu na rynek pracy 15 rodzicom/opiekunom, poprzez utworzenie nowych miejsc opieki żłobkowej w okresie od 01.09.2016 do 30.06.2017 r.
Utworzonych zostanie 15 miejsc opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat w placówce zlokalizowanej w Pabianicach przy ulicy Dolnej 46
Planowane efekty: utworzenie żłobka dla 15 dzieci w Pabianicach spowoduje odciążenie rodziców/opiekunów prawnych od konieczności opieki nad nimi, umożliwiając 15 osobom powrót do życia zawodowego
Wartość projektu: 544 608,75
Wkład Funduszy Europejskich: 462 917,43 zł

Korzyści płynące z realizacji projektu

W ramach projektu zapewnimy dzieciom:
 • pełną opiekę w godzinach 6-17,
 • zajęcia dydaktyczne,
 • pełne wyżywienie,
 • środki czystości,
 • ubezpieczenie.

Utworzone sale są dostosowane do potrzeb dzieci z niepełnosprawnością. Posiadamy także pomoce dydaktyczne, umożliwiające objęcie opieką dzieci z niepełnosprawnością (dzieci słabo słyszące i słabo widzące).

Kryteria przyjęcia

Na czas trwania projektu obowiązują następujące zasady rekrutacji.
Zgodnie z założeniami projektu, z darmowego żłobka mogą skorzystać dzieci z miasta lub gminy Bełchatów/ Pabianice/Rzgów od 20 tygodnia życia do 3 lat, których mama pracowała i obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim lub rodzicielskim i ma zapewniony powrót do pracy w czasie trwania projektu,

Rekrutacja dla dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia odbywa się od lipca 2016 r.

Dokumenty do projektu::

Galeria

Akademia Uśmiechu Pabianice
Akademia Uśmiechu Pabianice
Akademia Uśmiechu Pabianice
Akademia Uśmiechu Pabianice
Akademia Uśmiechu Pabianice
Akademia Uśmiechu Pabianice
Akademia Uśmiechu Pabianice
Akademia Uśmiechu Pabianice
Akademia Uśmiechu Pabianice
Akademia Uśmiechu Pabianice

Kontakt

95-200 Pabianice
ul. Dolna 46

730-108-588

696-931-807

pabianice@akademiausmiechu.info

logo